Firma MED&CARE otrzymała Certyfikat Zarządzania Jakością – ISO 13485:2016

Z radością informujemy, iż podnieśliśmy nasz system zarządzania jakością, wdrażając certyfikat dla dystrybucji wyrobów medycznych ISO 13485:2016. Certyfikat ten jest potwierdzeniem prawidłowego funkcjonowania naszego systemu zarządzania bezpieczeństwa oferowanych produktów i usług oraz zgodności z polskim i międzynarodowym prawem dla wyrobów medycznych.

Zakres certyfikatu obejmuje wszystkie obszary, istotne z punktu widzenia dostawcy urządzeń medycznych:

  • import, dystrybucja i sprzedaż sterylnych i niesterylnych wyrobów medycznych do zastosowań w zabiegach implantologicznych, chirurgicznych i rehabilitacyjnych,
  • import, dystrybucja, sprzedaż i  instalacja oraz serwis aktywnych wyrobów medycznych do obrazowania typu ISG, RTG, itp., inwazyjnych do ablacji, wirówek laboratoryjnych, urządzeń medycznych rehabilitacyjnych do magneto-, wibro-, foto- oraz laseroterapii.

Firma MED&CARE zawsze dbała o jakość oferowanych wyrobów oraz świadczonych usług. Certyfikat ISO potwierdza, że dostarczamy wyroby medyczne zgodne z wymaganiami klienta i przepisami, mających zastosowanie do wyrobów medycznych.

Uzyskanie certyfikatu to dla nas nie tylko powód do dumy, ale również zobowiązanie do nieustannego rozwoju i utrzymania najwyższej jakości dostarczanych produktów i świadczonych usług.

Scroll to Top