Zapraszamy na 25. Kongres EFORT w Hamburgu, Niemcy, w dniach 22-24 maja 2024

Kongres EFORT w Hamburgu i oferuje szerokie spektrum starannie wybranych możliwości pogłębienia wiedzy na temat ortopedii i traumatologii. Program  naukowy  obejmuje  sympozja  (sesja 90-minutowa) i  wykłady instruktażowe  (sesja 60-minutowa) prowadzone przez wybitnych prelegentów z całej Europy.

Chcielibyśmy w szczególności zaprosić na Kongres w Hamburgu na stoisko naszego partnera Biocomposites Ltd. W naszej ofercie tego producenta znajdziecie Państwo m.in.:

Sesje  plenarne na kongresie  (trwające od 1,5 do 2 godzin) odbywają się zwykle w godzinach porannych, od środy do piątku. Językiem kongresu jest język angielski.

Dyskusje na temat kontrowersyjnych przypadków oraz debaty za i przeciw zapraszają do aktywności. Uczestnicy wnoszą wkład i dzielą się swoją wiedzą z profesjonalistami z całej Europy. Uczestnicy  sesji ExMEx mogą zdobyć specjalistyczną wiedzę, ponieważ dzielą się informacjami z różnymi liderami opinii na określony temat w grupie ograniczonej do 100 osób .

Na każdym wydarzeniu dzielą się odkryciami naukowymi, doświadczeniami, a uczestnicy zyskują większą świadomość przyszłych trendów.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę główną organizatora: 25.Kongres EFORT w Hamburgu

Scroll to Top